ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ – оголошення резидентів!

Перша в Україні Резиденція для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен» прийняла нових резидентів.

Їх представляють у четвер, 2 липня в театрі кіно «Люм’єр» за участі членів журі та організаторів – Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Віталія Чупака та Василя Карп’юка.

Липневі гості – поет Сергій Шкабара (м. КИЇВ) і прозаїк Маргарита Сурженко (М. ЛУГАНСЬК). Їх вибрано з-поміж 59 претендентів.

Гості щойно 1 липня прибули до Івано-Франківська й оселилися у хостелі «Феномен». На зустрічі з журналістами вони поділяться першими враженнями від міста. А члени журі розкажуть чому саме на цих людей впав їхній вибір.

На резидентів чекають спільні трапези з культовими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом та Галиною Петросаняк, уїк-енд у столиці сирних коників Брустурах, мандрівки до Коломиї та інші цікаві заплановані і принагідні заходи, над якими працює оргкомітет.

Нагадаємо, резиденти писатимуть за підсумками кожного тижня есе, які оперативно публікуватимуться в друкованих та інтернет ЗМІ. Також ці тексти увійдуть до неперіодичного альманаху Резиденції.

Організатори Резиденції – ГО «АРТ-лабораторія «КОРАЛЛІ» та літературна агенція «Discursus».
Окрема подяка небайдужим індивідуальним меценатам проекту:
ІГОР ГЕРГЕЛЮК
СЕРГІЙ АДАМОВИЧ

Резиденція відбувається за підтримки міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства у місті Івано-Франківськ.


Comments: