Ірина Роік

Ірина РоікІрина Роік народилася 1993 р. у вільній незалежній Україні, в одному із промислових міст, сталевому гіганті Кривому Розі. Дуже рано вивчила алфавіт і почала знайомитися з творами видатних світових письменників, хоча в жодній дитячій мрії не прагла стати однією з них. Під час навчання, вчителі математичного профілю махнули на мене рукою – здібності, очевидно, мала гуманітарного профілю. Розвивала їх протягом навчання у Криворізькому державному педагогічному інституті на факультеті української філології.

На першому курсі входила до складу інтернет-арт-журналу «ЛітZeppelin». Тоді і почала всерйоз ставитися до всього, що робить. Разом з літераторами-початківцями випустила дві збірки «22:39» та «32F». Брала участь у ряді мистецьких заходів, у тому числі поетичному марафоні «Три покоління», літературно-мистецьких фестивалях «Руді тексти 2011» та «Руді тексти 2013», Весняна літературна школа 2014.

Входить до ради засновників «Об’єднання відповідальних громадян» , працює на місцевому телеканалі і не так давно отримала диплом педагогічного університету. Нині проводить вівторкові книжкові вечори, де час від часу люди таки спілкуються про книги.


Comments: