Олександр Коба

DSC_2173-e1466758128390Олександр Коба родом із Полтави. Історик за освітою. За місяць до випуску з ВУЗу віддав дописану магістерську роботу і пішов добровольцем у АТО. Воював у Пісках у складі добровольчого полку “Дніпро-1”.
До війни займався просвітницькими проектами. В 2012 році створив громадський рух “ЗЛАМ стереотипів”, який організовував у Полтаві культурні, мистецькі та просвітницькі заходи. В листопаді 2013 року став ініціатором Полтавського Майдану та був координатором до останнього дня. До війни також займався ковальством. У зв`язку з погіршенням здоров`я після другого поранення в 2016 повернувся до цивільного життя.
Два роки тому відклав усі твори, над якими працював і з того часу пише книгу, яка розповідає історії абсолютно різних людей через портсигар, що мандрує з кишені до кишені з часів першої світової до сьогодення.
Крім прози до Майдану писав пісні (і музику до них). Мав свій фолк-рок гурт, з яким близько року виступав на різних фестах. Рік тому почав пробувати себе у документалістиці. В цьому році відзняв перший авторський фільм.